دستگاه کشش کمر مراکش

دستگاه کشش کمر مراکش

دستگاه کشش کمر  مراکش، داستان یک اشتیاق

اشتیاق به ابتکار و نوآوری یکی از بارزترین ویژگی‌هایی است که در تیم طراحی و ساخت دستگاه مراکش به وضوح دیده می شود. نیاز مادر اختراع است. زمانیکه یکی از همکاران به دلیل درد کمر، مدت زیادی از وقت خود را صرف پیگیری درمان خود کرد و استفاده از داروهای مختلف، استراحت مطلق  و حرکات ورزشی نتوانستند به او کمکی کنند و زما نیکه پیشنهاد عمل جراحی موجب ایجاد دلهره در ایشان شده بود، تنها استفاده از تکنیک کشش کمر، ترکشن کمر، موجب کاستن درد بود. با این پیش زمینه، برای رهایی از درد کمر، تیم طراحی با هدایت ایشان نمونه اولیه ای از دستگاهی که قادر باشد در کمر بیمار کشش ایجاد نماید  را آماده و ساختند. استفاده از این دستگاه بگونه ای معجزه آسا باعث شد تا روند زندگی به حالت عادی برگردد.

دستگاه کشش کمر مراکش

دستگاه کشش کمر مراکش

 

تیم مراکش، پس از تحقیقات فراوان، مطالعات گسترده تصمیم به طراحی و ساخت دستگاه کشش کمر مراکش (کششی) نمود که هیچگونه مشابهی برای آن یافت نمی شود. این دستگاه با همکاری جمعی از مهندسین با تجربه و همکاران با ذوق حوزه پزشکی ابداع و مراکش نام گرفت.

دور زدن محدودیت دستگاه‌های مرسوم

دستگاه کشش کمر مراکش بصورت کاملا ایمن، ساده، سریع، ارزان و البته قابل حمل به بیمار این امتیاز  را می‌دهد که در هر زمان و مکانی بتواند از آن استفاده نماید. دستگاه کشش کمر، lumbar traction unit، که در مراکز استفاده می شود بسیار بزرگ و اشغال کننده فضا، گران و محدود به کلینیک درمان است.

دستگاه کشش کمر مراکش

دستگاه کشش کمر مراکش : قابلیت استفاده در هر زمان، هر مکان

دستگاه کشش کمر مراکش

دستگاه کشش کمر مراکش

گرچه تکنیک کشش کمر، بصورت سنتی از سالهای بسیار دور در حال انجام است ولیکن داشتن دستگاهی که بتواند به سادگی توسط بیمار در هر زمان و هر کجا استفاده شود، مزیتی است که هیچکدام از دستگاههای کشش نداشته و ندارند. مراکش بصورت کاملا ایمن، ساده، سریع، ارزان و البته قابل حمل به بیمار این امتیاز  را میدهد که در هر زمان و هر کجا بتواند از آن استفاده نماید. دستگاه کشش کمر ، lumbar traction unit، که در مراکز استفاده می شود بسیار بزرگ و اشغال کننده فضا، گران و خارجی است.

دستگاه کشش کمر مراکش

دستگاه کشش کمر مراکش اولین و تنها دستگاه کششی است که کاملا ایرانی است و مشابه خارجی ندارد. از این رو مراکش باعث افتخار ما، و نیازمند حمایت شماست.

مشخصات فنی

۱۰*۸۲*۴۰ سانتیمترابعاد
۱۰ کیلوگرموزن
۹۰ کیلوگرم استاتیکنیروی ترکشن موثر
نیوماتیک دستیسیستم محرک
۲۰ بارحداکثر فشار
۱۵ سانتیمتردامنه حرکتی سیستم
۱۲۰ کیلوگرمحداکثر وزن استفاده کننده

 

موثر در درمان:

  • ورم مفاصل و استخوان ها 
  • فتق دیسک
  • تنگی غیر حاد کانال
  • دیسک دژنره
  • برخی از انواع سردردها
  • خشکی و سفتی مفاصل
  • دیسک برامده
  • سیاتیک
  • گرفتگی عضلات


(برای دریافت دفترچه راهنمای محصول کلیک کنید)

(کلیپ تصویری نحوۀ استفاده از مراکش را در آپارات ببینید)

خرید محصول

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *